Team

Op de Bussel werken 12 mensen, 7 van hen werken als groepsleerkracht, een aantal van hen werkt part-time. De leerkrachten worden een aantal uren per week ondersteund door vakleerkrachten voor gymnastiek en HVO (Humanistisch Vormings Onderwijs). Naast de directeur zijn er een intern begeleider, een managementondersteuner, een conciërge en 3 vrijwilligers aanwezig.

Team

Op de Bussel werken 12 mensen, 7 van hen werken als groepsleerkracht,
een aantal van hen werkt part-time.
De leerkrachten worden een aantal uren per week ondersteund door vakleerkrachten voor gymnastiek en HVO (Humanistisch Vormings Onderwijs).
Naast de directeur zijn er een intern begeleider, een managementondersteuner, een conciërge en 3 vrijwilligers aanwezig.

Het Team

Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Carla Wijnker-Kolken
c.wijnker@talenthoorn.nl 

 
Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Annemarie Klinkhamer
a.klinkhamer@talenthoorn.nl

 
Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Joyce Bijman
j.bijman@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Jenny Kuiper
j.kuiper@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Manon van Veen
m.van.veen@talenthoorn.nl 
   
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Marije van der Fluit
m.vd.fluit@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Anouk Zuiker
a.zuiker@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Jenny Kuiper
j.kuiper@talenthoorn.nl
Onderwijsondersteuner
Eva de Waard
e.de.waard@talenthoorn.nl
Onderwijsondersteuner 
Eveline Laan-Hendriks
e.laan@talenthoorn.nl    

 
Vakleerkracht gym
Mandy Bleeker
m.bleeker@talenthoorn.nl
Conciërge
Siep Balkaran
s.balkaran@talenthoorn.nl
Managementondersteuner
Laila Kloostra
l.kloostra@talenthoorn.nl

 
Intern Begeleider
Else Prins
e.prins@talenthoorn.nl   
Directeur
Debby Doezie
d.doezie@talenthoorn.nl

Kind aan het woord

Je leert hier heel veel en het is leerzaam!