Zoeken
Busselteam schooljaar 2017-2018

Op de Bussel werken 14 mensen,  7 van hen werken als groepsleerkracht,
een aantal van hen werkt part-time. 
De leerkrachten worden een aantal uren per week ondersteund door vakleerkrachten voor gymnastiek en HVO (humanistisch vormingsonderwijs).
Naast de directeur zijn er een intern begeleider, een ict-er, een conciŽrge en een managementondersteuner aanwezig.

Directeur:                                            Francis Schruer (f.schruer@talenthoorn.nl)
Intern begeleider:                           Inge Klaij (maandag en donderdag) (i.klaij@talenthoorn.nl)
ICT:                                                          Rik Brussel (r.brussel@talenthoorn.nl)
ConciŽrge:                                           Siep Balkaran (s.balkaran@talenthoorn.nl)
Gymnastiek:                                       Edwin Johannes (maandag) (e.johannes@talenthoorn.nl)
HVO:                                                       Dick Troost (donderdagochtend) 
Managementondersteuner:     Laila Kloostra (woensdagmiddag) (l.kloostra@talenthoorn.nl)


team:
Groep Leerkracht
1-2A Carla Wijnker-Kolken                               c.wijnker@talenthoorn.nl
 
3-4B Annemarie Klinkhamer-Otten            a.klinkhamer@talenthoorn.nl
Karen Clausen                                               k.clausen@talenthoorn.nl
5-6C Regina van der Wal                                     r.vd.wal@talenthoorn.nl
                 
6-7D Quirijn Emondt                                              q.emondt@talenthoorn.nl
Marlous Reidsma                                          m.reidsma@talenthoorn.nl
8 Andrť van Klaveren                                    a.van.klaveren@talenthoorn.nl